FILMY

Budowa wizerunku to dzisiaj kluczowy punkt strategii marketingowej każdej firmy. Jak powszechnie wiadomo, filmy promocyjne są formą reklamy, która dociera do najszerszej grupy odbiorców, co wiąże się przede wszystkim z możliwością zamieszczania kilkuminutowych produkcji w sieci, wykorzystując do tego najpopularniejsze serwisy internetowe czy portale społecznościowe.

Poniżej wybrane przykłady naszych produkcji zrealizowanych w latach 2010-2020

Koksowania Częstochowa Nowa - film promocyjny, łączący zdjęcia fabularne z animacją 3D. Przewodnikiem po filmie jest postać, "Koksik", która oprowadza widza po Firmie.

Zielony Kraków - film promocyjny dla Miasta Krakowa z udziałem Ewy Wachowicz.

Blachprofil 2 - Cykl filmów promocyjnych, produktowych i wizerunkowych. Animacje instruktażowe wykonane w 3D. Film z udziałem Adama Małysza.

Remak - Film historyczn0-promocyjny  jednego z najstarszych zakładów w Polsce - Remak Energomontaż. Film z udziałem Pawła Deląga, jako przewodnika po 80-letniej historii firmy. Film zawiera nowe zdjęcia jak i historyczne z lat 60-80.

Zarmen - Cykl filmów promocyjnych o Grupie Zarmen, lidera na rynku kompleksowego wykonania inwestycji przemysłowych. W jej skład wchodzi 13 spółek o szerokim zakresie działalności. Film z udziałem Krzysztofa Ibisza, jako przewodnika po 20-letniej historii firmy.